Milí zákazníci, od 1. října 2020 začínáme s rozvozem 5 a více jídel do vzdálenosti 2 km. Při objednávce 10 hlavních jídel dostanete 11. jídlo zdarma.Do vzdálenosti 2 km bez poplatku, od 2 - 5 km účtujeme příplatek 50,- Kč. Náš profesionální balící stroj Vám garantuje vysokou kvalitu pokrmu i v balené formě.

REZERVACE MÍST V RESTAURACI NA PEKAŘCE

PŘES TENTO REZERVAČNÍ FORMULÁŘ PROSÍM REZERVUJTE MINIMÁLNĚ DEN PŘEDEM (NA DALŠÍ DNY). Po odeslání Vás budeme tentýž den kontaktovat. V případě, že potřebujete rezervovat místo ihned, zavolejte na 724 770 772. Děkujeme.

V současné době se množí neuplatněné, nezrušené rezervace. Proto jsme nuceni zálohovat rezervace nad 10 osob částkou 1000,- Kč a nad 20 osob částkou 2000,- Kč. Rezervace do 10 osob jsou i nadále bez rezervačního poplatku. Záloha na rezervaci Vám bude odečtena z účtu. Stůl bude připraven v rezervovaném čase a 15 minut po rezervovaném čase bude rezervace zrušena. V případě vašeho zpoždění nám prosím zavolejte nejpozději do této doby.

Z provozních důvodů ve všední den od 11:00 do 14:00 nepřijímáme rezervace. Děkujeme za pochopení

Rezervace v pracovních dnech v době obědů z provozních důvodů neprovádíme, ani rezervace venkovních míst. Rezervace provádíme od 14:00 hodin (ve vnitřních prostorách restaurace).

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.